28 i 29 października w Domu Kultury w Wilczy odbył się „Turniej FIFA 22”. W pierwszym dniu rywalizowali pełnoletni, natomiast w drugim wyłoniono mistrza w kategorii wiekowej do lat 18.

Główny organizator – Sylwester Ciukaj nie ukrywał zadowolenia z frekwencji, wszak do rywalizacji przystąpiło 28 osób, po 14 w obu kategoriach wiekowych.
W piątek na wirtualne boisko wybiegały reprezentacje narodowe, a najlepiej radziła sobie Norwegia kierowana przez pana Jacka, którego w czasie ceremonii wręczenia nagród zastąpił Przemysław Rostkowski. Drugie miejsce zajęła Dania (Jakub Grączewski), natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowany został Meksyk (Paweł Serwatka, który został również królem strzelców – 26 goli).
W drugim dniu zmagań, kategorię wiekową do lat 18 bezapelacyjnie wygrał Kamil Pohl. Ten sam zawodnik strzelił swoimi klubowymi drużynami 26 bramek i został królem strzelców. W finale wyższość Kamila Pohla musiał uznać Dawid Gulec, natomiast zwycięzcą „małego finału” został Dominik Walder.
Warto dodać, że w turnieju wystąpiła również przedstawicielki płci pięknej – Natalia Groch, a rozgrywki odbyły się pod honorowym patronatem wójta gminy Pilchowice.