Panowie Kraska, Kluger, Kubica i Kapek strzelali bramki dla Naprzodu Żernica w wyjazdowym meczu ze swoim imiennikiem ze Świbia.

Nim wymienieni piłkarze zaczęli wpisywać się na listę strzelców, gospodarze prowadzili… 2:0. Podopieczni Józefa Dankowskiego rozpoczęli odrabianie strat w 50 minucie i ostatecznie wygrali 5:2 (tu znajdziecie protokół meczowy).
Zespół z Żernicy jest jedyny z terenu naszej gminy, który po dwóch kolejkach w Majer Klasie A ma komplet punktów. Orzeł Stanica uległ na wyjeździe Przyszłości Ciochowice 0:2 (kliknij, by zobaczyć protokół meczowy), natomiast Wilki Wilcza musiały uznać wyższość Sokoła Łany Wielkie mimo, że prowadziły na boisku rywala 3:2. Ostatecznie wygrał Sokół 5:3 (protokół meczowy).

Pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie Kolektor Klasy B ma za sobą Victoria Pilchowice, która po 36 minutach prowadziła 2:0 na wyjeździe z rezerwami Sośnicy. Końcowy wynik to… 3:3 (protokół meczowy).